SUPA24
Overig
Overig
Overig
73 200 €
(1 702 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak43 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Představte si rána, kdy se probouzíte do vůně tropického vzduchu a jen pár minut vás dělí od moře, které je symbolem thajského klidu i energie. Pratum...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 89dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski