SUPA24
Overig
Overig
Overig
171 201 €
(1 924 € / m²)
Verkoop
2
2+
89 m²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak89 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

89 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in The Point Pratumnak Pattaya Condo For Sale - POINT33
Location: Soi Kasetsin, Pratumnak, PattayaBedroom: 2Bathroom: 2B...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 96dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co