SUPA24
Overig
Overig
Overig
114 112 €
(2 237 € / m²)
Verkoop
1
1
51 m²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

51 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in The Point Pratumnak Pattaya Condo For Sale - POINT31
Location: Soi Kasetsin, Pratumnak, PattayaBedroom: 1Bathroom: 1B...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 98dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co