SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
63 224 €
(1 860 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience all the joys of Pattaya living in this stunning 7th-floor condominium in Pratumnak Cozy Beach. This brand-new 34 sqm apartment is move-in r...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 116dagen
Bijgewerkt: 115dagen

Plaatsen

ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SEA Property Group Co. Ltd