Lijst met aanbiedingen
12
12
12
156 980 €
(4 757 € / m²)
Verkoop
1
1
33 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
33 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
33.27 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Arom Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - AROJ09
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Gemeubileerd
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
174dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.