SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
54 353 €
(1 469 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For Sale – 1 Bedroom Pool View Unit
Price: 1,990,000 THB
A resort-style residence in Jomtien featuring tropical gardens, a large lagoon swimming pool,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 334dagen
Bijgewerkt: 152dagen

Plaatsen

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Roof21 Thailand