SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
156 199 €
(2 947 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
53 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak53 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience luxurious high-rise living at Unixx with this stunning 2-bedroom, 2-bathroom condominium located on the 41st floor. Boasting a spacious 53 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 335dagen
Bijgewerkt: 335dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara