SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
66 186 €
(988 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
67 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Unfurnished 1 Bed for Sale Jada Beach CondoWhat a Great price and Good location! One of the most popular area!JaDa Condo offering 67.60 Sqm of living ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 334dagen
Bijgewerkt: 334dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara