SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
26 209 €
(874 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
30 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Pratumnak, offering 30 Sqm of living area, located on 6th floor, comes partially furnished, refrigerator,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 336dagen
Bijgewerkt: 336dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara