SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 969 €
(3 654 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
29 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak29 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW LUXURY CONDO AT NORTH PATTAYA TRULY FOR INVESTMENTA development project providing exceptional returns in a hands off rental program. This beautif...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 332dagen
Bijgewerkt: 331dagen

Plaatsen

ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara