SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
121 782 €
(2 342 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
52 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condominium comprises of 2 buildings, having 8 floors and includes 309 units.FacilitiesFacilities at Acqua include elevator, parking, 24-hours securi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 333dagen
Bijgewerkt: 332dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara