SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
41 273 €
(983 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
42 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Rent and Sale in Pratumnak. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 36.26 Sqm of living area, located ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 329dagen
Bijgewerkt: 329dagen

Plaatsen

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara