SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
119 825 €
(1 843 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
65 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Room type:64 sqm - 2 Bedrooms (2 bathrooms + 1 living room + balcony), 4th floor,Building BAmenities: (Fully equipped)* Living room: TV, sofa, dining...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 328dagen
Bijgewerkt: 328dagen

Plaatsen

ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara