SUPA24
Overig
Overig
Overig
195 235 €
(3 254 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This small 2-room-apartment (60 sqm) in VIP-condo sits on the second floor facing the pool. Arguably, it is the most beautiful setting of Pattaya. Th...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 380dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.