SUPA24
Overig
Overig
Overig
68 441 €
(1 316 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The condominium combines a beautiful modern design with an outstanding location and impeccable quality to provide a very special boutique development...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 376dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.