SUPA24
Overig
Overig
Overig
60 655 €
(1 733 € / m²)
Verkoop
1
1
35 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

35.03 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Espana Condo Resort Pattaya Condominium For Sale - ESPANA20
Location: Jomtien 2nd Road, Jomtien, Pattaya

Ander
Leeftijd van het aanbod: 381dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co