SUPA24
Overig
Overig
Overig
137 019 €
(2 796 € / m²)
Verkoop
2
2+
49 m²
ซอยเพชรบุรี 9, แขวงถนนพญาไท

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Pathumwan Resort Condo, next to Phayathai BTS & Airportlink. Prime area of Bangkok & cosy environment, the unit is 49 sqm: 2 bedrooms and 1 bathroom....

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 379dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ซอยเพชรบุรี 9, แขวงถนนพญาไท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.