SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
201 835 €
(4 587 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
แขวงทุ่งพญาไท

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : M Phayathai
GPS : https://goo.gl/maps/sVj8cmUj6K3L5AtS8
Station : BTS-Victory Monument
Listing ID : CX-112545
FOR SELL : 7,400,000 ฿

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

แขวงทุ่งพญาไท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property