SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Overig; natuurlijk licht
570 049 €
(1 939 € / m²)
Verkoop
6+
2+
294 m²
ซอยอิสรภาพ 2/1, แขวงสมเด็จเจ้าพระยา

slaapkamer6+
vlak294 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : อพาร์ทเมน 5 ชั้น ถนน อิสรภาพ ซอย 2
GPS : https://maps.app.goo.gl/Q2FLja8ZkbAsBxL87
Station : BTS-Krung Thon Buri
Listing ID : CX-110985

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

ซอยอิสรภาพ 2/1, แขวงสมเด็จเจ้าพระยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property