Lijst met aanbiedingen
8
8
8
122 737 €
(3 147 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
ซอยรัชดาภิเษก 19, แขวงรัชดาภิเษก
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
39 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Project : The Teak Ratchada 19
GPS : https://maps.app.goo.gl/wsFoNiQcewGbMWqi7
Station : MRT-Ratchadaphisek
Listing ID : CX-117570
FOR SELL : 4,500...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
72dagen
Bijgewerkt:
72dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
ซอยรัชดาภิเษก 19, แขวงรัชดาภิเษก
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.