SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
223 655 €
(3 441 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
ซอยอารีย์, แขวงพญาไท

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : Noble Reflex
GPS : https://goo.gl/maps/RRUSWTExFvJvyrkWA
Station : BTS-Ari
Listing ID : CX-145953
FOR SELL : 8,200,000 ฿

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

ซอยอารีย์, แขวงพญาไท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property