Lijst met aanbiedingen
6
6
6
172 200 €
(2 919 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
59 m²
ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
59 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Location: Soi Phahon Yothin 8 (Sai Lom 2), Phahon Yothin Road, Sam Sen Nai, Bangkok2 Bedrooms / 2 Bathrooms fully furnishedCorner room with garden an...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
335dagen
Bijgewerkt:
334dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.