SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 667 €
(2 810 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
49 m²
ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท

slaapkameratypical
vlak49 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Pathumwan Resort Condo, next to Phayathai BTS and Airportlink. Prime area of Bangkok and cosy environment, the unit is 49 sqm: 2 bedrooms and 1 bathr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 334dagen
Bijgewerkt: 333dagen

Plaatsen

ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara