SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
66 010 €
(2 129 € / m²)
Verkoop
1
1
31 m²
ถนนเจ้าแม่กวนอิม

slaapkamer1
vlak31 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Arise Condo At MahidolMahidol Road, Chiang MaiWe created the environment and design of this project from Lanna history. Ita€™s a€œVieng kum kama€, th...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนเจ้าแม่กวนอิม
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate