SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
103 790 €
(2 661 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
ถนนสุขุมวิท

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

For Sale – 1-Bedroom Condo at Riviera Monaco | 39 SQ.M. | Foreign Quota | Pool View
This fully furnished 1-bedroom condo is located at Riviera Monaco,...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 328dagen
Bijgewerkt: 152dagen

Plaatsen

ถนนสุขุมวิท
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Roof21 Thailand