SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
108 434 €
(4 715 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
23 m²
-

slaapkameratypical
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

FORA CONDOTEL by FILINVEST FOR SALE located in Tagaytay PhilippinesFora Condotel presents a unique investment opportunity as a condotel, combining con...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 335dagen
Bijgewerkt: 335dagen

Plaatsen

-
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara