SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
675 000 €
(8 133 € / m²)
Verkoop
3
2+
83 m²
Camí Fondo, Xàbia / Jávea

slaapkamer3
vlak83 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Introducing this new residential development with 17 exclusive homes with 2, 3, or 4 bedrooms, all equipped with terraces, garage, storage units, and ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Camí Fondo, Xàbia / Jávea
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Jávea