SUPA24
Overig
Overig
Overig
271 500 €
(3 017 € / m²)
Verkoop
3
1
90 m²
Calle Albero, Vélez-Málaga

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Property for sale in the centre of Vélez-Málaga
From JT real estate we offer a magnificent opportunity to live in the heart of the city, just 300 met...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Calle Albero, Vélez-Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

JT inmobiliaria

JT inmobiliaria