Lijst met aanbiedingen
15
15
15
105 000 €
(1 500 € / m²)
Verkoop
2
1
70 m²
CALLE SOT DE XERA, València
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
70 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Piso ocupado en venta Ideal para inversores
Se vende vivienda actualmente ocupada, perfecta para perfil inversor que busque rentabilidad a medio pla...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
17dagen
Bijgewerkt:
11dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
CALLE SOT DE XERA, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
CENTURY 21 Liberty Home
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
CENTURY 21 Liberty Home
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper