SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
448 000 €
(3 111 € / m²)
Verkoop
3
2+
144 m²
Carrer de Francesc Martínez, València

slaapkamer3
vlak144 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spectacular apartment for sale in Benimaclet, one of Valencia's most sought-after areas . Located near Avenida Primado Reig, next to the charming Jard...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Carrer de Francesc Martínez, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Valencia