SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
385 000 €
(3 263 € / m²)
Verkoop
3
2+
118 m²
CALLE ABEN AL-ABBAR, València

slaapkamer3
vlak118 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Si buscas un piso amplio de verdad, con estancias generosas, muchísima luz natural y una distribución que marca la diferencia, esta vivienda en Algiró...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

CALLE ABEN AL-ABBAR, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Quinta Avenida Inmobiliaria