SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
599 000 €
(5 546 € / m²)
Verkoop
3
2+
108 m²
Plaça de la Reina, València

slaapkamer3
vlak108 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fully renovated and brand-new property located in the Arrancapins neighborhood, Valencia, a central area with excellent transport connections and all ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Plaça de la Reina, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Found Valencia Real Estate