SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
161 500 €
(1 900 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
CALLE PARE VIÑAS, València

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming 3-room apartment in the heart of València, offering a perfect blend of comfort and convenience. Priced at 145,000, this 87m² fl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 37dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

CALLE PARE VIÑAS, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Liberty Home