SUPA24
Overig
Overig
Overig
169 000 €
(2 036 € / m²)
Verkoop
3
2+
83 m²
Calle Moriones, Torrevieja

slaapkamer3
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This move-in ready apartment on the 3rd floor combines generous space, a central location and practical features, making it ideal as both a holiday ho...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Moriones, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home