SUPA24
Overig
Overig
Overig
119 000 €
(3 051 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
Calle Javea, Torrevieja

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charming corner apartment in the popular Lago Jardin area. The sunny corner courtyard of the apartment enjoys pleasant afternoon sun. Lush views of th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Javea, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home