SUPA24
Overig
Overig
Overig
399 000 €
(4 807 € / m²)
Verkoop
1
1
83 m²
CALLE MAR BALTICO, Torrevieja

slaapkamer1
vlak83 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD APARTMENTS AND PENTHOUSES NEAR THE BEACH IN TORREVIEJA New Build apartments with one of the best locations you can find, located 50 meters ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

CALLE MAR BALTICO, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home