SUPA24
Overig
Overig
Overig
265 000 €
(2 912 € / m²)
Verkoop
3
2+
91 m²
Calle Rocío, Torrevieja

slaapkamer3
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

There is an excellent opportunity to acquire a bright and spacious apartment completely renovated in Punta Prima, one of the most sought-after areas o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Rocío, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Apiaznar

Apiaznar