SUPA24
Overig
Overig
Overig
292 126 €
(4 114 € / m²)
Verkoop
3
2+
71 m²
Calle Zoa, Torrevieja

slaapkamer3
vlak71 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca, Alicante, Hiszpania. Inwestycj...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 36dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Zoa, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BESTATE Wrocław

Agnieszka Renner.