SUPA24
Overig
Overig
Overig
320 000 €
(4 103 € / m²)
Verkoop
3
1
78 m²
Avenida de Torrevieja, Torrevieja

slaapkamer3
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento nedávno postavený (2024) přízemní apartmán, určený pro užívání středomořského životního stylu, vyniká rovnováhou mezi elegantním interiérem a vý...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Avenida de Torrevieja, Torrevieja

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA