SUPA24
Overig
Overig
Overig
440 000 €
(3 929 € / m²)
Verkoop
3
2+
112 m²
Calle Concordia, Torrevieja

slaapkamer3
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New Build Apartments in the Heart of Torrevieja Just 400 m from Playa del Cura Prime Location in Central Torrevieja This new residential building enj...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 175dagen
Bijgewerkt: 172dagen

Plaatsen

Calle Concordia, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

House in Spain Invest

House in Spain Invest