SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(4 286 € / m²)
Verkoop
2
1
91 m²
PASEO RIO CARAMEL, Torremolinos

slaapkamer2
vlak91 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exklusive, renovierte Wohnung mit Tourismuslizenz an der Plaza Andalucía Torremolinos (Bajondillo)!

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

PASEO RIO CARAMEL, Torremolinos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España