SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 366 000 €
(11 576 € / m²)
Verkoop
2
2+
118 m²
Avenida Mar de Alborán, Torremolinos

slaapkamer2
vlak118 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New Build Seafront Apartments in Los Álamos, Torremolinos Exclusive Seaside Living on the Costa del Sol Discover this luxurious new development at Lo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Avenida Mar de Alborán, Torremolinos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home