SUPA24
Overig
Overig
Overig
555 000 €
(5 663 € / m²)
Verkoop
2
2+
98 m²
CALLE 2 PP.STA.ROSALIA, Torre Pacheco

slaapkamer2
vlak98 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury New Build Apartments for Sale in Santa Rosalia Lake and Life Resort MurciaExclusive Resort Living with 24 Hour SecurityDiscover a premium new d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

CALLE 2 PP.STA.ROSALIA, Torre Pacheco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home