SUPA24
Overig
Overig
Overig
825 000 €
(4 940 € / m²)
Verkoop
4
1
167 m²
Camino de Chiribenitez, Tolox

slaapkamer4
vlak167 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Objevte životní styl na pobřeží Costa del Sol s touto krásně vybavenou nemovitostí.

Tento dům se nachází ve velmi vyhledávané čtvrti Eagles Village, ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Camino de Chiribenitez, Tolox

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA