SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
95 000 €
(1 319 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
PLAZA IBERIA, Terrassa

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR. Excelente oportunidad de adquirir en propiedad este inmueble ubicado en la localidad de Terra...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

PLAZA IBERIA, Terrassa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Century 21 Nexus