SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
345 000 €
(2 738 € / m²)
Verkoop
3
2+
126 m²
Carrer Cardenal Vidal i Barraquer, Tarragona

slaapkamer3
vlak126 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lucas Fox presents this apartment in the centre of Tarragona, a city declared a UNESCO World Heritage Site thanks to its valuable Roman heritage. This...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Carrer Cardenal Vidal i Barraquer, Tarragona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Tarragona