SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 450 000 €
(9 477 € / m²)
Verkoop
5
2+
153 m²
Carrer de Joaquim Espalter, Sitges

slaapkamer5
vlak153 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

There are apartments by the sea. And then there is this one.
Situated directly opposite the Passeig Marítim of Sitges, with the Mediterranean opening ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Carrer de Joaquim Espalter, Sitges
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Côté Mer