SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 000 €
(3 176 € / m²)
Verkoop
3
1
74 m²
Calle Bami, Sevilla

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Se ofrece en la zona de Bami un piso ideal tanto para inversores como para personal sanitario, dada su proximidad a centros hospitalarios como el Virg...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Bami, Sevilla
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Inmobiliaria Sevilla 2000