SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
150 000 €
(1 563 € / m²)
Verkoop
3
2+
96 m²
CALLE VERDE (LA), Santoña

slaapkamer3
vlak96 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¡Espacios amplios con gran potencial de personalización! Este piso en edificio residencial de co...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 328dagen
Bijgewerkt: 83dagen

Plaatsen

CALLE VERDE (LA), Santoña
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Roraima