SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 100 000 €
(5 699 € / m²)
Verkoop
2
2+
193 m²
Carrer de Paris, Santa Eulària des Riu

slaapkamer2
vlak193 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale: apartment in Roca Llisa with 2 bedrooms and two bathrooms, communal pool, gym, and parking space.Get in touch with us, we will be happy to m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Carrer de Paris, Santa Eulària des Riu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home